Jak dobrze łączyć buty i sukienki

czasie lata w damskich szafach królują zwiewne i lekkie sukienki. Trzeba je odpowiednio łączyć z letnimi butami. Czy wiesz jakie są optymalne połączenia, która sprawią, że wyróżnisz się w tłumie swoją kreacją?

Szpilki i mini

Jeśli któraś z pań nie boi się wysokich obcasów i chce wyeksponować swoje nogi to musi postawić na szpilki i sukienkę mini. Wysokie buty nie tylko dodają nam trochę centymetrów wzrostu, ale także umiejętnie podkreślają nasze smukłe nogi. Znakomicie więc połączą się z krótkimi sukienkami. Wiele pań często błędnie zakłada, że miniówki są zbyt wyzywające. Nic bardziej mylnego. Krótka sukienka skomponowana umiejętnie z butami oraz innymi dodatkami potrafi stworzyć zjawiskową kreację. Modne modele znajdziesz na https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki. Lato to nie czas, aby chować swoje nogi w spodnie. Postaw więc na sukienkę mini.

Buty na płaskiej podeszwie i sukienka midi

Skoro były szpilki to teraz dla kontrakstu wspomnijmy o butach na płaskiej podeszwie. W konteście tych butów warto jest napisać o weselnych błędach, które popełnia wiele kobiet. W ciemno decydują się one na obuwie na wysokim obcasie, aby tylko spełnić weselne trendy. Jest im potem okropnie niewygodnie i cała zabawa przemienia się w koszmar. Z okazji takiej imprezy można przecież na spokojnie założyć stylowe buty na płaskim obcasie. Czasami komfort jest dużo ważniejszym aspektem niż elegancja. Połącz więc tego typu obuwie z wystrzałową sukienką wieczorową i szalej bez opamiętania na parkiecie przez całą noc.

Buty na koturnie i sukienka w kwiaty

Kolejna propozycja jest skierowana do kobiet, które nie przepadają za wysokim obcasem, ale chcą mieć buty z podwyższeniem. Rozwiązaniem jest tutaj koturna. Zapewnia ona bowiem dużo większą stabilność niż obcas. Co więcej, buty na koturnie są równie efektowne co szpilki. Na potwierdzenie moich słów spójrzcie tylko na https://zoio.pl/obuwie/sandaly/sandalki-na-koturnie. Sama osobiście cenię sobie buty na koturnie kiedy jestem zmęczona już noszeniem szpilek. Najczęściej łączę je ze swoją sukienką w kwiaty. Po prostu jest to mój ulubiony wzór, który moźe znaleźć się na sukience. Kwiaty są takie barwne i kolorowe. Idealnie komponuje się to z motywem lata, które nazywane jest okresem radości.

Buty sportowe i sukienki

W naszych rozważaniach nie możemy zapomnieć także o butach sportowych. Co prawda nie udamy się w nich na wesele czy inną ważną uroczystość, ale na imprezę czy też na spacer już jak najbardziej. Połączyć je można na spokojnie z letnią i zwiewną sukienką co stworzy bardzo ciekawy casualowy look.