Topy damskie i sylwetka klepsydry

Czy nie jest szaleństwem myśleć, że jeszcze nie tak dawno kobiety musiały nosić gorset by tworzyć sylwetkę klepsydry? Dziś jednak kobiety o sylwetce klepsydry podkreślają swoją budową czy to nosząc topy damskie ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki czy eleganckie sukienki. Każda kobieta czasem zazdrości budowy klepsydry, ale nie znaczy to, że ubieranie się kobiet o takiej figurze jest proste. Bez względu na to, jakie cechy chcesz podkreślić (lub ukryć), ten wpis na blogu pomoże Ci nauczyć się dobierać ubrania do figury klepsydry.

Jaki jest więc kształt klepsydry?

Masz krągłe ciało, z wyraźnie zdefiniowaną talią. Pomiary biustu i bioder są mniej więcej równe.

Możesz mieć pełniejszy biust, biodra i uda. Klucz do podkreślenia kształtu klepsydry jest dwojaki: 1) określić swoją talię i 2) pokazać swoje piękne kobiece kształty. Masz niesamowite krągłości – nadszedł czas, aby nosić topy damskie i legginsy, które przytłaczają ciało i kawałki, które uderzają we wszystkie właściwe miejsca.

Topy damskie dla kształtów klepsydry.

Powiedzmy sobie to szczerze: topy damskie muszą być dopasowane. Kształty klepsydry pozwolą zaznaczyć talię i podkreślić dekolt. Wybierz dzianiny dżersejowe, wrapy czy eleganckie bluzeczki.

topy damskieTo są dostosowane do indywidualnych potrzeb topy podkreślające klatkę piersiową. Najlepiej wyglądają z dekoltem w kształcie litery V, łódką lub crew neckiem.

Kształt klepsydry jest idealnym kształtem dla eleganckich, bardziej skrojonych sylwetek. Piękno tego kształtu polega na tym, że twoje krągłości są już bardzo wyważone. Wszystko, począwszy od najbardziej podstawowych elementów (takich jak swobodne topy i koszulki!), a skończywszy na zapinanych na guziki bluzkach do pracy, powinno być dopasowane tak, aby podkreślać twoje kształty.

Topy i rękawy

Możesz cieszyć się dużą elastycznością, jeśli chodzi o długość rękawów! Chcesz przyciągnąć wzrok do talii? Wypróbuj rękawy sięgające łokci. Uwielbiasz pokazywać swoje ramiona? Wypróbuj krótkie rękawy czy nawet topy damskie bez rękawów. Na takie topy damskie warto narzucić dłuższe kurtki i żakiety. Dopasowane blezery, bomberki z elastyczną talią będą wyglądały na tobie naprawdę niesamowicie.

Dodaj komentarz