Propozycje na lato 2018

Lato co prawda już trwa, ale nie zaszkodzi upewnić się czy nasze kreacje wpisują się w panujące trendy. W tym artykule zamieszczone zostaną propozcję tego co powinnyśmy aktualnie nosić.

Musisz się spieszyć

Moda damska zmienia się tak szybko, że bardzo często nie jesteśmy w stanie tego zauważyć. Chociaż nie jest to łatwe to musimy orientować się jakie kroje, wzory i kolory wpisują się w aktualne trendy. Dobrym sposobem jest przeglądanie blogów najlepszych blogerek modowych.

Sukienki i tuniki

W czasie lata bardzo chętnie nosimy sukienki i tuniki. W przypadku tych drugich polecam zajrzeć na https://zoio.pl/odziez-damska/tuniki. Projektanci w swoich kolekcjach stawiają teraz na sukienki, które stworzone są z pierzastych materiałów i posiadają ozdoby w postaci np. falban. Popularne są również sukienki z rozkloszowanym dołem. Jasne jest, że niewiele z nas miałoby odwagę pójść tak ubraną na imprezę. Głównymi propozycjami sklepów internetowych są zwiewne sukieki i tuniki z koronkowych materiałów. To jak ich użujemy zależy od dodatków, które dobierzemy. W ten sposób takie sukienki i tuniki będziemy mogły użyć zarówno na bardziej formalne wyjście jak na luźną imprezę. Jeśli wolisz bardziej odważne kreacje to możesz zdecydować się na sukienki i tuniki, które odsłaniają bieliznę. Alternatywą są do nich sukienki w stylu boho. Te bardzo oryginalne propozycje skierowane są do pan, które chcą wyróżnić się w tłumie swoją kreacją.

Wzory i kolory

Jak sytuacja przedstawia się w kolorystyce i wzorach. Wciąż na topie znajdują się pastele. Przykładami mogą tu być odcień liliowy czy też karminowa czerwień. W kwestii wzorów królują nieustannie sukienki w kwiaty. Znakomicie komponują się z motywem lata, które jest przecież czasem radości. W modzie są również paski. Te poziome potrafią optycznie wysmuklić sylwetkę. Szczególną uwagę trzeba zachować wybierając paski poziome. One z kolei mogą wywołać efekt odwrotny. Wśród popularnych wzorów wymienić można również lekką kratę.

Bluzki

W tej kategorii na topie znajdują się bluzki, które odsłaniają ramiona. Popularne są także modele, które posiadają wycięcia na rękawach. Styliści podpowiadają, że warto jest się zaopatrywać w koronkowe bluzki, a także te, które odsłaniają bieliznę. Wiele ciekawych propozycji otrzymujemy w przypadku koszulek. Szczególną uwagę przykuwają te z nadrukami. W końcu ubrania potrafią coś o nas powiedzieć za nim my sami zdążymy jeszcze otworzyć usta. Oryginalne hasło albo slogan sprawią, że ludzie będą się zatrzymywać, aby przeczytać co jest napisane na naszej koszulce.