Stroje kąpielowe

W czasie lata prawie zawsze udajemy się nad morze czy też nad jezioro. Oznacza to, że każda z nas powinna mieć w swojej szafie modny strój kąpielowy. Czy wiesz jednak, które z nich wpisują się w najnowsze trendy? Odpowiemy sobie na to pytanie właśnie w tym artykule.

Wybór stroju kąpielowego nie zawsze jest łatwą sprawą. Wszystko uzależnione jest od naszej sylwetki oraz upodobań. Zdecydować się musimy pomiędzy strojem jedno lub dwuczęściowym. Kolejną istotną kwestią jest kolorystyka. Wybrać możemy strój w jednolitym kolorze lub taki, który posiada kilka barw. W kwestii modnych strojów kąpielowych odsyłam Cię na https://zoio.pl/dodatki/stroje-kapielowe. Wtedy będziesz miała pewność, że twój strój na plaży będzie wyjątkowy.

Konkretną analizę możemy zacząć od strojów dwuczęściowych. Tutaj nie możemy zapomnieć o bikini. Ten typ stroju kąpielowego pojawił się w modzie damskiej już w latach 60-tych ubiegłego stulecia. Chociaż początkowo odkrywające wiele figi i biustonosz uznawane były za kontrowersyjne to z czasem zyskały pełne uznanie. Warto jest teraz więc zaopatrzyć się w klasyczny model, który możemy uzupełniać o różne dodatki. W ten sposób będziemy mieć pewność, że nasz strój będzie wpisywał w panujące trendy.

Skoro były już stroje dwuczęściowe to teraz czas na te jednoczęściowe. Uznawane są przez panie za bardziej wygodne. Idealnie pasują kobietom, które mają pełniejsze kształty. Potrafią one bowiem optycznie wyszczuplać sylwetkę. Z kolei pełniejszy fason zapewnia tak mocno pożądany komfort.

W kwestii strojów kąpielowych projektanci postarali się także o ciekawe modele w wersji plus size. To rozwiązanie dla pulchniejszych pań, które mają problemy za znalezieniem dla siebie odpowiedniego rodzaju stroju. Na szczęście producenci wychodzą z szeroką ofertą do tej grupy kobiet, które dzięki temu mają naprawdę szeroki wybór.

Warto jest zwrócić uwagę na stroje wykonane z koronki. Są one szczególnie zmysłowe i kobiece. Znakami charakterystycznymi takiego stroju są m.in. zdobione paseczki fig. Dalej warto jest zwrócić uwagę na paseczki biustonoszy, które są zdobione przez koraliki. Miseczki takich biustonoszy są najczęściej profilowane przez co piersi są bardzo dobrze wyeksponowane.

Wśród ciekawych rozwiązań wyróżniają się wiązania i sznureczki, które zdobią wykończenia najnowszych modeli strojów kąpielowych. Wiązania są umieszczane w różnych miejscach. Da się je zauważyć z tyłu pod biustonoszem jak i z przodu zabudowanej góry. Te piękne elementy potrafią znakomicie podkreślić charakter naszego stroju.